BGP

Продукциялар

  • MPO Multimode OM3/OM4 50/125 Optic Patch Cord

    MPO Multimode OM3/OM4 50/125 Optic Patch Cord

    Продукт аты: MPO Multimode 50/125 OM3/OM4 Оптикалык Патч Корд

    Чийки зат: Корнинг же YOFC буласы, Us kevlar

    Fiber Mode: Multimode 50/125 OM3/OM4

    Узундугу: Ыңгайлаштырылган узундук

    Кабелдин диаметри: 3мм

    Кабелдик түстөр: Aqua же ылайыкташтырылган

    Өмүрдү колдонуу: 20 жыл

    MOQ: 1 PCS

    Жеткирүү мөөнөтү: 3 күн

    Келип чыккан өлкөсү: Кытай

  • GYXTW 2F-24F тышкы оптикалык була кабели

    GYXTW 2F-24F тышкы оптикалык була кабели

    GYXW 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 негизги Singlemode/Multimode тышкы була-оптикалык кабель

    Келип чыккан жери: Кытай

    Модель номери: GYXTW (2F-24F)

    Минималдуу заказ саны: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Жеткирүү мүмкүнчүлүгү: 5000 км/ай

  • GYTS 2F-144F Брондолгон сырткы оптикалык була кабели

    GYTS 2F-144F Брондолгон сырткы оптикалык була кабели

    GYTS 6/12/24/36/48/72/86/144 негизги Байланыш Singlemode/Multimode Om1/Om2/Om3/Om4 Тышкы була-оптикалык кабель

    Келип чыккан жери: Кытай

    Модель номери: GYTS (2F-144F)

    Минималдуу заказ саны: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Төлөө шарттары: T / T, L / C, Western Union, ж.б

    Жеткирүү мүмкүнчүлүгү: 5000 км/ай

  • GYTC8S 2F-48F сырткы оптикалык була кабели

    GYTC8S 2F-48F сырткы оптикалык була кабели

    GYTC8S 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 негизги фигура 8 Singlemode же Multimode бронетранспорттук өзүн-өзү колдогон аба сыртында була-оптикалык кабель

    Келип чыккан жери: Кытай

    Модель номери: GYTC8S (2F-48F)

    Минималдуу заказ саны: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Жеткирүү мүмкүнчүлүгү: 5000 км/ай

  • GYTA53 2F-144F Кош Брондолгон Жер астындагы Түздөн-түз көмүлгөн тышкы оптикалык була кабели

    GYTA53 2F-144F Кош Брондолгон Жер астындагы Түздөн-түз көмүлгөн тышкы оптикалык була кабели

    GYTA53 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 негизги Singlemode Multimode Double Брондолгон жер астындагы түз көмүлгөн тышкы була-оптикалык кабель

    Келип чыккан жери: Кытай

    Модель номери: GYTA53 (2F-144F)

    Минималдуу заказ саны: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Жеткирүү мүмкүнчүлүгү: 5000 км/ай

  • GYTA 2F-144F сырткы оптикалык була кабели

    GYTA 2F-144F сырткы оптикалык була кабели

    GYTA 6/12/24/36/48/72/86/144 негизги Байланыш Singlemode/Multimode Om1/Om2/Om3/Om4 Тышкы була-оптикалык кабель

    Келип чыккан жери: Кытай

    Модель номери: GYTA (2F-144F)

    Минималдуу заказ саны: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Жеткирүү мүмкүнчүлүгү: 5000 км/ай

  • GJFJV 4F-48F Indoor Bundle Indoor Fiber Cable

    GJFJV 4F-48F Indoor Bundle Indoor Fiber Cable

    Продукт аты: GJFJV (4F-48F)

    Чийки зат: Корнинг же YOFC буласы

    Узундугу: Ыңгайлаштырылган узундук

    Кабелдик түстөр: Бир режим-сары, OM1 жана OM2-кызгылт сары, OM3-Aqua же ылайыкташтырылган

    MOQ: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Келип чыккан өлкөсү: Кытай

  • GJFJV Жалгыз режим/Мультимоддук таңгак ички оптикалык була кабели

    GJFJV Жалгыз режим/Мультимоддук таңгак ички оптикалык була кабели

    Продукт аты: GJFJV2F-48FИчки оптикалык була кабели

    Чийки заттар: Корнинг же YOFC фибr

    Узундугу: Ыңгайлаштырылган узундук

    Кабель түстөрү:Жалгыз режим-сары, OM1 жана OM2-кызгылт сары, OM3-Aqua же ыңгайлаштырылган

    MOQ: 1 километр

    Таңгактоо чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү убактысы: санына жараша, адатта, депозит алынгандан кийин 5-10 күн

    Келип чыккан өлкөсү: Кытай

  • GJHJDV 4F-12F ички була-оптикалык кабель

    GJHJDV 4F-12F ички була-оптикалык кабель

    Продукт аты: GJHJDV4F-12F Ички оптикалык була кабели

    Чийки заттар: Корнинг же YOFC фибr

    Узундугу: Ыңгайлаштырылган узундук

    Кабель түстөрү:Жалгыз режим-сары, OM1 жана OM2-кызгылт сары, OM3-Aqua же ыңгайлаштырылган

    MOQ: 1 километр

    Таңгактоо чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү убактысы: санына жараша, адатта, депозит алынгандан кийин 5-10 күн

    Келип чыккан өлкөсү: Кытай

  • GJIFH 12F-144F ички оптикалык була кабели

    GJIFH 12F-144F ички оптикалык була кабели

    Продукт аты: GJIFH 12F-144F ички оптикалык була кабели

    Чийки заттар: Корнинг же YOFC фибr

    Узундугу: Ыңгайлаштырылган узундук

    Кабель түстөрү:Жалгыз режим-сары, OM1 жана OM2-кызгылт сары, OM3-Aqua же ыңгайлаштырылган

    MOQ: 1 километр

    Таңгактоо чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү убактысы: санына жараша, адатта, депозит алынгандан кийин 5-10 күн

    Келип чыккан өлкөсү: Кытай

  • GJIFH 12F-144F ички оптикалык була кабели

    GJIFH 12F-144F ички оптикалык була кабели

    Продукт аты: GJIFH 12F-144F ички оптикалык була кабели

    Чийки зат: Корнинг же YOFC буласы

    Узундугу: Ыңгайлаштырылган узундук

    Кабелдик түстөр: Бир режим-сары, OM1 жана OM2-кызгылт сары, OM3-Aqua же ылайыкташтырылган

    MOQ: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Келип чыккан өлкөсү: Кытай

  • GJBFJV 4F-48F Single Mode/Multimode Breakout пакетин бөлүштүрүү ички була-оптикалык кабель

    GJBFJV 4F-48F Single Mode/Multimode Breakout пакетин бөлүштүрүү ички була-оптикалык кабель

    Продукт аты: GJBFJV 4F-48F ички оптикалык була кабели

    Чийки зат: Корнинг же YOFC буласы

    Узундугу: Ыңгайлаштырылган узундук

    Кабелдик түстөр: Бир режим-сары, OM1 жана OM2-кызгылт сары, OM3-Aqua же ылайыкташтырылган

    MOQ: 1 километр

    Пакет чоо-жайы: Жыгач же темир-жыгач барабан же картон, 2000-5000м / барабан же ылайыкташтырылган

    Жеткирүү мөөнөтү: санына жараша, адатта, депозитти алгандан кийин 5-10 күн

    Келип чыккан өлкөсү: Кытай